Nazwa forum

Forum sojuszu [DCK] Dziedzictwo Czarnej Krwi UNI 60

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-05-30 10:15:43

thorboss

Master

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 22
Punktów :   

new-game.pl

,,Jeśli chcesz zostać międzygalaktycznym imperatorem, chcesz podbijać galaktyki, rządzić swoim królestwem, zdominować innych graczy i osiągnąć jak najwyższą pozycje w świecie fantazji zarejestruj sie. Poprzez rozbudowę swojej gospodarki, odkrywanie nowych technologii, licznym wojnom pnij sie na sam szczyt. Dzięki swojej wytrwałości możesz osiągnąć szczyt swoich marzeń. Zostań najlepszym Imperatorem w wirtualnym świecie."


Gra identyczna jak OGame, ale ma dodatkowe statki, budynki i badania. Wszystko jest bardzo ciekawe. New-game to nowa gra i łątwo możńa sie znaleźć w TOP 300. Gra jest także ciut szybsza od OGame. Jeśli by was zainteresowało to zaprazam na server 5

Offline

 

#2 2008-05-30 10:27:38

pablo1

Żołnierz

Zarejestrowany: 2008-05-17
Posty: 13
Punktów :   

Re: new-game.pl

takich gier jest pelno!!!!!!!!!! kiedys gralem w Ugame, przez pewien czas mi sie podobalo, ale to jednak nie to samo co ogame, te gry sa slabo dopracowane i powstaje duzo bugow:(

dlatego ja ufam tylko normalnemu Ogame:)

Offline

 

#3 2008-06-02 18:28:34

autobus666

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: new-game.pl

Większość takich gier jest niedopracowanych, nawet Ikariam - najnowsza gra GF.
A wracając do różnych ugameli - niektóre są zapewne bardziej dopracowane niż ta w którą grałeś. Te najbardziej rozbudowane to właśnie New-Game i Net-War, future-war, ale tylko 5uni, bo na starszych to różnie.
Takie w których jest mało bugów to chyba tylko OGame, Travian i Plemiona.
Ale polecam tą ugamelę: http://www.galactika.cba.pl. Zrobiona przez mojego kolegę z sojuszu z future-war, jeszcze nie jest dopracowana, ale pracujemy nad nią.

Offline

 

#4 2008-06-02 19:40:26

thorboss

Master

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 22
Punktów :   

Re: new-game.pl

To ja sobie zagram.
Jak macie tam jakis sojusz to mnie wkołujcie:)

Offline

 

#5 2008-06-02 21:11:56

autobus666

Obywatel

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: new-game.pl

Wbijaj do mojego: [666]AVE SHATAN

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.muforall.pun.pl www.pawn.pun.pl www.sektakrzaka.pun.pl www.pluszowemisie.pun.pl www.wzorki.pun.pl